בניית בריכת שחייה ביתית ברמה הגבוהה ביותר – מאסטר פולס
דף הבית >> בניית בריכת שחייה
הדרך המהירה והמשתלמת לבריכת שחייה פרטית

כמה מהירה? תוך 7 ימים מהזמנה אתם יכולים ללבוש בגדי ים וקדימה... למים. בניית בריכות שחייה מפיברגלס מתאפיינת בעוד כמה יתרונות חשובים לכל מי שמעוניין בבריכת שחיה לבית במינימום תחזוקה וטרחה, ובמקסימום הנאה לאורך שנים ארוכות. הנה:

בניית בריכות שחייה מפיברגלס

• 1/3העלות מבניית בריכות שחייה מבטון.
• אחריות לכל החיים בזכות העמידות הגבוהה
• חלוקה ל-36 תשלומים כדי להקל על הכיס
• בניית הבריכה בכל צורה ומידה שתבחרו
 
התקשרו אלינו ונשמח לבוא והציג בפניכם את מגוון הדגמים של בריכות שחייה ביתיות ולהגיש הצעת מחיר משתלמת.
לצפייה בפרויקטים שלנו
לחצו כאן
הפגישה היא ללא עלות וללא כל התחייבות.

בניגוד למה שכולם חושבים לא צריך לקחת עוד משכנתא

אם החלטתם על בניית בריכת שחייה מבטון, כנאה שכן תצטרכו לקחת משכנתא נוספת. לעומת זאת, עלות בניית בריכת שחייה מפיברגלס עומדת על 1/3 המחיר מבריכת בטון באותו גודל. יתירה מזאת, פריסת הסכום ל-36 תשלומים עושה את העניין כולו למשתלם וקל עוד יותר.

התאמה מושלמת - בריכת שחייה בכל גודל וצורה

זה כל היופי בבריכות שחיה לבית. זו לא בריכה אולימפית שחייבת לעמוד במידות קבועות על המילימטר. זו הבריכה הביתית והפרטית שלך ושל המשפחה וניתן לבחור את הגודל והצורה המועדפים עליכם בהתאמה לגודל ומבנה החצר ולאופי ועיצוב הבית: מלבן, קווים ישרים, קו חופשי...
 
זהו גם אחד היתרונות הגדולים שלנו – בניית בריכות השחייה שלנו נעשית בשני ערוצים:
 
באחד – בניית בריכת פיברגלס לחצר לפי התבניות שפיתחנו בעצמנו, מה שמאפשר ייצור, הובלה, חפירה והתקנה תוך 7 ימי עבודה מהזמנה.
בשני -  TAILOR MADE – כמו חליפה תפורה על פי המידה ובגזרה שמתאימה לך. בניית בריכת השחייה בדיוק כפי שדמיינת אותה אצלך בחצר.

אנחנו היחידים שנותנים לך אחריות לכל החיים

חוזק ועמידות הם מהמאפיינים הבולטים של בריכות השחייה מפיברגלס שאנחנו מייצרים. לבריכות הפיברגלס שאנחנו מייצרים אורך חיים גבוה בהרבה מבטון. תכונות אלה הן תוצאה של פיתוח בלעדי שלנו: חיזוקי מתכת בגוף הבריכה. חיזוקים אלה תוכננו ע"י צוות מעצבים תעשייתיים ומהנדסים שהתמחותם היא בניית בריכות שחייה. וכמובן שבריכות אלה חזקות ועמידות בהרבה מבריכות האקריל המיובאות שעמידותן היא הנמוכה ביותר מבין שלוש האפשרויות – פיברגלס, בטון או אקריל.
 

איזה תוספת תרצו בצד המנה העיקרית

אנחנו מייצרים את הבריכה כאן – כחול לבן, יש לנו צוותים שהתמחותם בהכנת השטח, הובלה בטוחה, התקנה בחצר כולל בניית חדר משאבות, הרכבת המנועים, הצנרת, החיבור לתשתיות וחשמל. ואם תרצו יש לנו קשת רחבה של תוספות להציע כמו: מקלחונים, כיסוי לבריכה, רובוט לניקויתאורה, גדרות, מדרך רגל, מפלים, אדניות דקורטיביות, מכשיר זרמים, מכשיר מלח ועוד. לחצו כאן כדי לראות את כל האביזרים והציוד שלנו לבריכות שחייה

נשמח לבנות עבורכם את בריכת החלומות - צרו איתנו קשר לכל שאלה!

צור קשר

בניית בריכת שחייה ביתית מפיברגלס