בריכות לילדים - בריכות שחיה לילדים - 1700-50-54-56 - Masterpools
דף הבית >> בריכות שחייה >> בריכות לילדים

בריכות לילדים

אם יש משהו שילדים מטורפים עליו זה בריכת שחייה, והיתרונות רבים ומגוונים:
כשחיפשתם בריכות לילדים בודאי לא התכוונתם לבריכה מתנפחת בעשרה שקלים וגם לא לבריכות הפלסטיק מטר על מטר עם מגלשה שאחרי שבוע מוצאות את עצמן נשענות על הקיר עם שבר או סדק. 
 
גם אנחנו לא. כאן מדובר בדבר האמיתי, האיכותי והעמיד לשנים: בריכות לילדים, קטנים וגדולים, כאשר לכל שכבת גיל יש לנו את הבריכה המתאימה. המציאות הוכיחה שהמשתמשים העיקריים בבריכות שחייה ביתיות הם הילדים. ומה הפלא:  

מסתבר שבריכות שחיה לילדים מביאות לתמורות מדהימות שלא חשבתם שאפשר להשיג: 
   
• פתאום לילדים יש חברים אמיתיים ולא רק "לייקים" בפייסבוק 
• ובחופשים הילדים כבר לא מסתובבים בקניונים או "מרוחים" למול המחשב משועממים. יש בריכה כייפית ומפגשי חברה. 
• וגם המוטוריקה משתכללת שלא לדבר על הפעילות הגופנית שמקבלת תפנית לטובה 
• ובכלל, הילדים הם פתאום ילדים שקופצים, משתוללים, נהנים.
כל גיל ובריכת השחיה שלו 
זו לא כותרת שיווקית או מכירתית שבאה להציג ולמכור מגוון בריכות שחיה לילדים. זו נקודה חשובה ביותר. 
 
 ילדים בגילאים הקטנים עדיפה להם בריכת שחיה מותאמת בגודל ובעומק כדי שיוכלו להשתולל כמו שילדים אוהבים ועדיין שתהיה בטיחותית: בעומק המים, בשולי בריכה מעוגלים ולא חדים. במיוחד לגילאים אלה יש לנו את בריכת השמיניות שגודלה הוא 2.1 X 3.4 מ'ועומקה 65 ס"מ. זו כמובן בריכה שחיה לילדים איכותית, חזקה, עמידה לשנים עשויה פיברגלס מחוזק ולא פחות חשוב – מחירה דומה לבריכות עשויות מחומרים הרבה פחות עמידים ובטיחותיים כמו בריכות אקריל או אלה עשויות יריעות פלסטיות רך הניתנות לפירוק והרכבה. 
  
ויש את הילדים הגדולים והבוגרים יותר.  מדהים מה בריכת שחיה ביתית עושה להם. תארו לעצמכם, פחות שעות מחשב או טלוויזיה ויותר חברים שבאים לבלות יחד. משתוללים בבריכה כמו שילדים צריכים לעשות, לקפוץ למים, להפעיל את הגוף, להוציא אנרגיה, להתכייף. כמובן, שכל בריכת שחייה לבית שאנחנו מייצרים עומדת בתקנים  של קטגוריית בריכות ילדים – לכולן יש מדרך רגל (מדרגות) שמבטיח כניסה למים ויציאה בטוחה, ושפתן מעוגלת למניעת פציעה חלילה וחס. 
  
בריכות לקטנים... מחירים קטנים. 
כשמדובר בבריכות שחיה ביתיות והתאמתן לצרכי הילדים אין צורך בבריכה גדולה במיוחד. כלומר, ניתן להתקין בריכת ילדים גם בחצרות בהן שטח הגינה קטן יחסית. מה שמוזיל עוד יותר את עלות הבריכה או את הצורך בהתקנה מורכבת ויקרה. על אחת כמה וכמה כשמדובר בבריכות השחיה מפיברגלס שמצטיינות גם כך בעלות נמוכה, בעמידות גבוהה במיוחד, באורך חיים גבוה ובאפשרויות עיצוב ומידות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם ולמידות החצר.
בריכה בטוחה לילדים
בריכת גיגית לילדים