בריכות שחיה לצימרים - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
דף הבית >> בריכות שחייה >> בריכות לצימרים

בריכות לצימרים

גם מגדיל ביקושים, גם משדרג את רמת ויוקרת הצימרים וגם מאפשר להעלות מחירים ולהגדיל רווחים. כדאי, לא?
 
אין ספק, צימרים עם בריכת פרטית עושה לכולם רק טוב: הנופשים נהנים יותר, ועל פינוקים מסוג זה הם גם מוכנים לשלם  יותר, חוות הדעת שלהם וההמלצות מפרגנות יותר ובשורה התחתונה ההכנסות גדלות בהתאם. ועכשיו, הפרט המעניין והמפתיע –  מסתבר שדווקא סוג הבריכות שעלותן היא הכי נמוכה, עמידותן וחוזקן היא הכי גבוהה ותחזוקן היא הכי נמוכה מציעות את היתרונות הגדולים ביותר. הנה:
Master pools בריכות שחיה מפיברגלס לבעלי צימרים שרוצים להגדיל את ההכנסות במינימום השקעה והוצאות:

• מחירן נמוך משמעותית והן עולות כ-1/3 המחיר מבריכות מבטון למשל 
• עמידותן וחוזקן הוא הגבוה ביותר מכל סוגי הבריכות. אורך חייהן כ-30 שנים, פי שלוש מבריכות מבטון ופי כמה יותר מבריכות אקריל.
• הן מגיעות עם אחריות על גוף הבריכה לכל אורך חייהן – 30 שנים.
• דורשות מינימום תחזוקה בזמן ובכסף. אין סדקים ופיצוצים שכל כך מאפיינים בריכות אקריל או בטון.
• דרושים לנו רק 7 ימי עבודה מהזמנה ועד שהבריכה פעילה, כלומר מינימום טרחה והפרעה לשגרה.
•  הן מיוצרות (כחול לבן)  בכל גודל, עיצוב וצורה ובהתאמה מלאה לנוף, לאופי הצימר ולאוירה: עם תאורה, מפלים, מזרקות, מנוע זרמים ועוד.
 
 

התקשרו אלינו ונשמח להציג בפניכם את מגוון הדגמים של בריכות לצימרים והתאמתם למקום ולתקציב.
הכל בחיים זה עלות למול תועלת על אחת כמה וכמה בריכות בצימרים
ובכן, במקרה שלנו – בריכות שחיה לצימרים – העלות למול התועלת נמדדת בשלושה פרמטרים עיקריים:


1. עלות הבריכה למול הגדלת ההכנסה - ההבדל בעלות הבילוי ללילה או לסוף שבוע בין צימרים ללא בריכה לבין צימרים עם בריכה פרטית ברור וידוע (מספיק השוואה קצרה בגוגל כדי להבין עד כמה ההבדל משמעותי). בודאי עשית את החשבון לא פעם. שווה לך להתקשר אלינו ולשתף אותנו בכמה פרטים כמו מספר הצימרים, גודל הבריכה שחשבת עליו כדי שנוכל לתת לך הערכת מחיר. אחרת קשה מאד לחשב עלות למול תועלת. בינתיים לא קנית כלום ולא השקעת אפילו שקל. רק שיחת טלפון.
 
2. עלות התחזוקה בזמן ובכסף – כאן אנחנו כבר יכולים לתת לך מספרים. חוזקן של בריכות השחיה מפיברגלס שאנחנו מייצרים גבוה במיוחד בזכות מוטות חיזוק ממתכת  שפיתחנו בלעדית עם מהנדסים ומעצבים תעשייתיים. הפועל היוצא של חוזק הבריכה הוא עמידותה לאורך זמן. הפיברגלס נחשב לחומר גמיש שאינו מושפע מתנועת קרקע וכך גם אינו סובל מפיצוצים או סדקים (שמופיעים בבריכות מבטון ודורשים תחזוקה שוטפת גבוהה). ובמילים פשוטות – תחזוקת בריכות שחיה מפיברגלס כרוכה בתוספת מים מפעם לפעם (בגלל אידוי), ניקיון הבריכה ובשורה התחתונה תחזוקתה בחודש עומדת על כ-300 ₪ בלבד.
 
3. עליית ערך הנכס – יחידת המשק שלך הינה נכס נדל"ני לכל דבר. תוספת של בריכות שחיה לצימרים מעלה משמעותית את ערך הנכס בכלל ואת האטרקטיביות שלו כמקור הכנסה בפרט. וההפרשים בערך הנכס הם עצומים, על אחת כמה וכמה כשההשקעה בהקמת הבריכות זולה בעשרות אלפי שקלים מהאלטרנטיבות כמו בריכות מבטון. מינימום השקעה מקסימום תשואה.

צור קשר

בריכה בצימר בצפון