בריכות שחיה מבטון - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
דף הבית >> בריכות שחייה >> בריכות מבטון

בריכות מבטון

יש הרבה סיבות מדוע בריכות פיברגלס עדיפות על פני בריכות מבטון במיוחד כשמדובר בבניית בריכות שחיה ביתיות. ושני היתרונות הבולטים והחשובים ביותר הם: העלות והעמידות. מפתיע,  אבל זו עובדה – בריכות הפיברגלס שאנחנו מייצרים עולות כ-1/3 מעלות בריכות מבטון ואורך חייהן – כמעט פי 3.  ויש עוד:
 
• מהירות התקנה – מרגע הזמנת בריכות פיברגלס ועד הרגע שבו הילדים יכולים להשתולל במים נדרשים בסך הכל 7 ימי עבודה!!! וזה כולל הכל – ייצור, חפירה, הוהלה, התקנה בחצר, חיבור לתשתיות, התקנת מנועים והקמת חדר משאבות, ציפוי הבריכה והריצוף סביב לה. הכנת בריכה מבטון מקבילה תארך כ-3 חודשים +-. הבדל משמעותי.
 
• חוזקה של הבריכה – נדמה כאילו בריכות מבטון הן חזקות ועמידות יותר בגלל שזו יציקה. מסתבר שזו תפיסה מוטעית. בריכות הפיברגלס שאנחנו מייצרים מחוזקות במוטות מתכת מיוחדים שתוכננו ע"י מהנדסים ומעצבים תעשייתים שזה תחום התמחותם. התוצאה היא שאורך חיי בריכות שחיה ביתיות מפיברגלס הוא כ-30 שנים. אורך חיי בריכות מבטון, לעומת זאת, הוא כמחצית ולעיתים אף 1/3 הזמן. כן, אחרי 10-15 שנים צפויים להתחיל הפיצוצים, הסדקים ותיקונים היקרים.
 
• ומה לגבי אחריות? – בזכות חוזקן הגבוה ועמידותן ארוכת השנים אנחנו נותנים לך אחריות לגוף הבריכה לכל החיים!!! לא תקבלו כזו אחריות על שום בריכת שחיה ביתית מכל חומר כולל בריכות מבטון.
 
•  את הההבדל תרגישו בארנק – כאן הרווח שלכם הוא כפול. 
עלות הבריכה – מחיר בריכה מפיברגלס הוא כ-1/3 עלות בריכה מקבילה מבטון 
תחזוקה שוטפת – בריכות מבטון הן בריכות קשיחות ולכן הן חשופות לסדקים ופיצוצים בגלל תנועת האדמה, מצב שגורר צורך בתיקונים כחלק מתחזוקה השוטפת שהופכת ליקרה בשל כך. לעומתן, בריכות הפיברגלס הן בריכות גמישות שאינן מושפעות מתנודות אלה לכן התחזוקה השוטפת היא מינימלית – תוספת מים, נקיון וחיטוי מעת לעת.
 
צריך רק להתקשר אלינו ונשמח להציג בפניכם את מגוון הדגמים של בריכות שחייה ביתיות ולהמליץ על המתאימה לחצר שלכם. 
הגינות לפני הכל
חשוב לנו לשמור על הגינות ושקיפות מלאה. אכן קיימים הבדלים משמעותיים בין בריכות מבטון לבריכות מפיברגלס. ועדיין, אין זה פוסל את הבריכות מבטון, הן חלק מהנוף של בריכות השחיה הביתיות וקיימים מקרים ומצבים בהם בניית בריכות שחיה מבטון עדיפה. הנה שלושה מצבים
קלאסיים
:
 

1. כשמדובר בבריכות שחיה שאינן מיועדות לחצר הביתית
2. כשמדובר בבריכות שחיה לחצר בגדלים מעל 10X4 מטר
3. כשמדובר בבריכות שחיה בעלות צורת האות האנגלית L.

 
ונסיים את המאמר בשני יתרונות עצומים כשמדובר בברכיות שחייה ביתיות.
לא חשוב מאיזה חומר גלם עשוייה בריכת השחייה שלך – בטון או פיברגלס – כך או אחרת בריכת שחייה בחצר משדרגת את איכות החיים לאין ערוך. 
ולא רק את איכות החיים אלא גם את ערך הנכס שלך. אין ויכוח, בית פרטי עם בריכת שחייה ימכר במחיר גבוה בהרבה מה"דו" שלך או בית השכן ללא בריכה. כאן נכנס השיקול כמה להשקיע בבריכת השחיה כדי ליהנות יותר מהשבחת הנדל"ן 150,000 ₪ בבריכה מבטון או 1/3 המחיר לבריכה מקבילה מפיברגלס.
בריכה מעוצבת מבטון

צור קשר