בריכות שחיה ביתיות | בריכה לחצר | בריכות ביתיות - 1700-50-54-56 - Masterpools
דף הבית >> בריכות שחייה >> בריכות שחיה ביתיות

בריכות שחיה ביתיות

יש לך חצר פרטית? יכולה להיות לך גם בריכת שחייה.

במיוחד כשמדובר בבריכות שחיה ביתיות. למעשה תוך 7 ימי עבודה מרגע ההזמנה אתם יכולים לקפוץ למים. קיצור הזמן הוא רק אחד מהיתרונות הגדולים של בריכות שחייה לבית עשויות פיברגלס. הנה עוד כמה, חלקם בלעדיים רק לנו, היצרנים היחידים של בריכות שחייה מפיברגלס כחול לבן:
מתאים לחצר שלכם – הפיברגלס הינו חומר שמאפשר התאמה מושלמת לכל צורה ומידה עד לגודל של 4x10מ'.
מתאים לכיס שלכם – עלות בריכות שחייה מפיברגלס היא כ-1/3 מעלות מבריכת שחייה מבטון. שליש העלות!!! וכדי שיהיה לכם קל עוד יותר אפשר לפרוס את הסכום עד ל- 36 תשלומים.
מתאים לשנים ארוכות – אורך חיי הבריכות הביתיות מפיברגלס שאנחנו מייצרים עומד על 30 שנה. (הרבה יותר מבריכת בטון למשל). הסיבה לעמידות הכל כך גבוהה היא הפיתוח הבלעדי לנו: חיזוקי מתכת בגוף הבריכה שתוכננו ע"י של  מעצבים תעשייתיים בכירים, אושרו ע"י מהנדסים מומחים לבריכות שחייה ומותקנים בכל בריכה שאנחנו מייצרים בתבניות היציקה המיוחדות שפיתחנו.
אחריות לכל החיים, מתאים? – לא לשנה ולא לשנתיים... לכל החיים!!!! חוזקן הגבוה במיוחד של בריכות השחייה מפיברגלס מאפשר לנו להעניק לכם אחריות לגוף הבריכה לכל החיים.
מתאים לכם ליהנות – וזה בדיוק מה שיהיה כי כל היתר הוא עלינו. אנחנו מייצרים את הבריכה, חופרים, מכינים את השטח, דואגים להובלה, להנפה והרכבה, לכל הפינישים - חדר משאבות, הרכבת המנועים, הצנרת, החיבור לתשתיות,  חשמל, אבזרים נלווים, ולכל התוספות כמו - תאורה, מפלים, מכשיר זרמים, מכשיר מלח ועוד. לחצו 
כאן לצפייה בגלייה של בריכות ביתיות
צריך רק להתקשר אלינו ונשמח להציג בפניכם את מגוון הדגמים של בריכות שחייה ביתיות ולהמליץ על המתאימה לחצר שלכם. 
בריכות שחייה ביתיות מעוצבות

צור קשר