בניית בריכות פיברגלס במחיר הטוב בארץ ובאיכות מעולה – מאסטר פולס
דף הבית >> בריכות שחייה מפיברגלס
 
מאסטר פולס הינה החברה המובילה והוותיקה בארץ בתחום של בריכות שחייה מפיברגלס המיועדות למגוון רחב של שימושים (צימרים, בתים פרטיים ועוד). לחברה ניסיון רב ועשיר בהתקנת בריכות במיקומים רבים המיועדות ומתאימות באופן אישי לכל לקוח ולקוח. על פי הראייה של אנשי המקצוע בחברה אי אפשר למכור בריכות מבלי להתאים אותן באופן אישי לצרכים של הלקוח, לחצר שלו או למידות של הגג או הגינה. אי אפשר לייצר בריכה ללא הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח. חשוב לדעת שיש הבדלים בין בריכה המיועדת לילדים לבין בריכה המתאימה לצימר.

התקשרו אלינו לפרטים נוספים


 

מה היתרונות של בריכת פיברגלס?

אנשים רבים המעוניינים להזמין בריכה פרטית לבית כלל לא מכירים את הפיברגלס ולכן גם לא מודעים ליתרונות הרבים שלו:
  • מאפשר התאמה אישית של הבריכה לתנאי השטח.
  • נצמד לאדמה / קרקע בצורה מעולה ולא מושפע מתזוזות בחלקים הפנימיים של הקרקע.
  • מחירים זולים של חומרי גלם, מה שמאפשר הוזלה של תהליך ההתקנה כולו.
  • את הפיברגלס ניתן לצפות או לחפות על ידי אבני פסיפס על מנת להתאים את הבריכה לעיצוב הבית או לשדרג את המראה שלה.
  • בניית בריכת פיברגלס בחצר אורכת לכל היותר מספר ימים.
  • בריכת פיברגלס מחזיקה מעמד במשך הרבה שנים מבלי שיש צורך לתקן.

מדוע להעדיף בריכות פיברגלס על פני בריכות בטון?


הבטון הוא חומר הגלם שנחשב באופן אינטואיטיבי כמתאים ביותר לבניית בריכה פרטית. כאשר מבינים לעומק את התכונות של הבטון קל גם להבין שכל היתרונות של הפיברגלס אינם מתקיימים בבטון ולכן הופכים לחסרונות - זמן התקנה ארוך (שעלול אפילו להימשך כמה חודשים), הבטון אינו מתאים לבנייה בתוך הקרקע והבריכה עלולה שלא להיות מקובעת למקומה, בריכת בטון לא מחזיקה מעמד למשך אותו פרק הזמן ולאחר מספר שנים יש צורך לבצע בה תיקונים, שיפוצים או שדרוגים ולא ניתן לבצע על גביה חיפוי פסיפס אלא להשאירה במצבה של בטון גולמי.

מה בנוגע לבריכות אינטקס?

נתחיל בכך שמדובר בשני מוצרים שונים לגמרי. בריכת פיברגלס היא בריכה לכל החיים לעומת האינטקס שהיא בריכה זמנית פשוט מעמידים בחצר. חלק מהחסרונות הבולטים של בריכות האינטקס הם עמידות בפרק זמן קצר בלבד, חוסר התאמה מלאה לתנאי הקרקע, חוסר יציבות בתוך הקרקע לאחר שהבריכה מונחת במקומה ועוד. את הפיברגלס ניתן לחתוך ולעצב לפי מידה (לא נוח עד כדי לא אפשרי באינטקס), וקשה הרבה יותר לייצר בריכה בהתאמה אישית מלאה.

בריכות עשויות פיברגלס הן המוצלחות והמתאימות ביותר עבור מגוון רחב של שימושים והיחידות שניתן להתאים באופן אישי לפי המידות הרצויות לרצונותיו של הלקוח ולסגנון של הגינה או החצר שלו. כאשר הייצור וההתקנה מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום שזהו תחום עיסוקם - אין ספק שהבריכה שתתקבל תהיה לא פחות ממושלמת

  
נשמח לבנות עבורכם את בריכת החלומות - צרו איתנו קשר לפרטים!

 

צור קשר

תכנון ובניית בריכות פיברגלס ברמה הגבוהה ביותר

בריכת פיברגלס ביתית