בריכות פיברגלס - בריכת פיברגלס | 1700-50-54-56 - Masterpools
דף הבית >> ציוד לבריכה >> בריכת שחייה
מפרט טכני
סקימר
4 מפזרים
1 מכשיר מלח HAYWARD
1 לוח חשמל
2 פנסי לד  
2 נקז רצפה 
מסנן ומשאבה

כולל אפשרות לצבע שיש גרניט

למבחר צבעי שיש גרניט ← צבע לבריכהעיצוב אישי של בריכה לכל לקוח: מסייעים לו לבחור תאורה, גודל בריכה, חומרי ייצור, דיפון בריכה וכל חומר אחר או עיצוב לו הלקוח נדרש לבחירה.

ייעוץ וליווי צמוד לתכנון ולהקמת הבריכה: בניית בריכה תוך 3-4 ימים. במהלך הבנייה יסופקו לך כל הכללים המומלצים לתחזוקה והתנהלות עם בריכת השחייה שלך. תוכל גם לחזור אלינו בכל עת להתייעצויות נוספות.
ניתן להזמין את הבריכה עם חיזוקים מברזל לצורך העמדה של הבריכה מעל פני הקרקע בתוספת תשלום - הצעה לחיזוק  ברזל תינתן בנפרד.
ניתן להוסיף תעלות גלישה לשיפור איכות המים - הצעה תינתן בנפרד. בריכת השחייה מיוצרת בישראל

זמן אספקה: מידי.

השירות כולל: התקנה בשטח

השירות לא כולל: חדר מכונות, מע"מ, הובלה, חפירה, פיתוח. יחד עם זאת, השירות בר ביצוע בתשלום נפרד, ועל כן ההצעה תינתן בנפרד.
התוצאה היא כאמור בריכת שחייה במחיר מוזל פי כמה מבריכת בטון, עם זמן התקנה מועט: בתוך 4 ימים יש לכם בריכה. כמובן שחשוב מאד לוודא מול המתקינים את תאריך ההגעה והשעה על מנת להבטיח את בקשתכם במועד. החברה מתחייבת לזמני עבודה שהיא חתומה עליהם בחוזה מולכם. כמובן שהכל יתבצע במועדו: שעה זו שעה. העובדים בחברה זו אוהבים בריכות, מאמינים במוצר ועל כן יעשו הכל על מנת להתקין את הבריכה באופן מושלם. לעובדים ידע וחניסיון רב עם כל סוגי הקרקעות ועל כן הם יממשו עבורך את השירות בזמנים שנקבעו. אנו מזמינים אתכם לבוא לבחור את בריכת החלומות שלכם, לקבל ייעוץ והכוונה ולפגוש בצוות המתקינים המוביל בענף בריכות השחייה. 
החברה רשאית להפסיק את המבצע ללא כל הודעה מוקדמת.

 
היחידה בארץ שעומדת בתקן עם עובי קיר 7-10 מ"מ ומדרך רגל בטיחותי מחייב על פי תקנות הבנייה התשס"ח 2008. כמו כן, ישנה אפשרות למבחר צבעי שיש גרניט בתוך הבריכה. בנוסף, יש לנו עוד מגוון רחב של דגמים וגדלים במגוון צבעים במחירי מבצע. 

בריכת החודש

מלאי מוגבל במחירי מבצע עד סוף החודש או עד גמר המלאי

צור קשר

הן הכי עמידות וחזקות לאורך שנים, העלות שלהן נמוכה ביותר, הן מתאימות לעיצוב בכל צורה וגודל ויש עליהן את האחריות הכי ארוכת טווח (מה שמעיד על עמידותן וחוזקן). בריכות שחיה מפיברגלס הן גם הכי מהירות לייצור והתקנה אצלכם בחצר (7 ימי עבודה מיום הזמנה). בקיצור הן בריכות שחיה ביתיות שכל יתרון שלהן מתחיל במילה "הכי":
 
• הכי מהר להתקין אותן – התקנה בחצר הלקוח של בריכות שחייה מפיברגלס אורכת שבעה ימים מרגע הזמנה. וזה כולל הכנה במפעל, הובלה, התקנה בחצר כולל המשאבות, החיבורים לתשתיות, התקנת משטח הדריכה סביב הבריכה, מילוי המים והופה... תתחילו ליהנות. בריכת שחייה מבטון מוכנה בדרך כלל תוך 3 חודשים.
 
• הכי עמידות לאורך זמן – 30 שנים, זה אורך חיי בריכות שחייה מפיברגלס. פי שנים עד שלוש מבריכת בטון. הכל בזכות חיזוקי המתכת המיוחדים (פיתוח בלעדי של MASTER POOLS) ואשר מעניקים לבריכה את החוזק ואת העמידות לאורך שנים בלי סדקים, בלי פיצוצים ובלי צורך בתחזוקת שלד או גוף כפי שקורה ונדרש בבריכות בטון או אקריל.
 
• הכי נמוכות בעלות – עלות בריכות שחייה ביתיות מפיברגלס עומדת על כשליש העלות מבניית בריכות שחייה מבטון. וזהו הבדל שיכול להגיע לעשרות אלפי ועד למאה אלף ₪.
 
• הכי מתאימות בגודל ובצורה – אחד היתרונות הבולטים של בריכות שחייה מפיברגלס הוא היכולת לעצב את צורת הבריכה וגודלה לכל מידה וצורה כולל COSTUM – כלומר, עיצוב על פי הזמנה אישית של הלקוח.
 
• הכי האחריות שיש – בזכות חוזקן ועמידותן והתאמתן למזג האויר הישראלי האחריות שאנחנו נותנים לבריכות שחייה ביתיות עומדת על 30 שנים לגוף הבריכה. לא תקבלו אחריות כזו על שום בריכה עשויה מחומרים אחרים כמו בטון או אקריל.
 
צריך רק להתקשר אלינו ונשמח להציג בפניכם את מגוון הדגמים של בריכות שחייה מפיברגלס ולהמליץ על המתאימה לחצר שלכם. 
הפגישה היא ללא עלות וללא כל התחייבות. התקשרו: 1-700-50-54-56 
בריכות שחייה מפיברגלס ועוד כמה פרטים חשובים       
רציתם בריכת שחייה בחצר. שיהיה לידים כיף בחופשות ובקיץ, שתוכלו לארח חברים על הבריכה ומידי פעם גם לטבול בתוכה. כדי להעלות משמעותית את ערך הנדל"ן של הנכס, כדי לשדרג את איכות החיים. זה בדיוק מה שבריכות שחייה מפיברגלס יספקו לכם. כי בין התכונות הבולטות של בריכות שחייה אלה תמצאו גם:
  
תחזוקה נמוכה ביותר  |  אין פיצוצים ואין סדקים  |  מגוון עצום של צבעים ועיצובים  |  התאמה מושלמת לאופי עיצוב הבית  |  השתלבות מלאה בעיצוב הגינה והנוי
  
ובכן, בריכות שחיה מפיברגלס מתאימות במיוחד אם אתם רוצים בריכת שחיה לבית שמשרתת אתכם לאורך זמן ולא בריכת שחייה שאתם ה"שרתים" שלה בתחזוקה, תיקונים והשגחה. ויש עוד כמה יתרונות:
 
בריכות שחיה מפיברגלס מגוון אפשרויות כדי להעצים את ההנאה שלכם מבריכת השחייה אנחנו מציעים לכם עוד גלריה רחבה של אפשרויות. כך למשל ניתן להוסיף מכשיר זרמים שיוצר זרם משפה אחת לשניה בעוצמה כזו שכל שנותר הוא לשחות, לשחות ולשחות אל מול הזרם ובאותה הזדמנות לחסוך את דמי המנוי לבריכה בקנטרי.
 
ניתן להתקין תאורה שהופכת את הבריכה ואת סביבתה לאקזוטית יותר. וגם מפלי מים ומזרקות. כן אותו צליל מיוחד ומרגיע של מים זורמים שגם ממייצר אוירה רגועה וגם משתלב יופי עם עיצוב הגינה. מכשיר מלחים, גגונים רובוטים לנקיון הבריכה, כיסויים.... ועוד קשת רחבה של מוצרי בריכה... הכל תמצאו אצלנו מבלי לרוץ בין הספקים השונים. הכל בכתובת אחת ובמחירים משתלמים במיוחד.