גגונים לבריכות - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
סככות וגגונים לבריכות שחייה פרטיות

כיום, עומדים לרשות כל אחד ואחת מכם, מגוון רחב של פתרונות קירוי והצללה המיועדים לכל שטח החשוף לקרני השמש בחצר הבית. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות סוגי הסוככים השונים ואודות הגגונים המיועדים לצרכי קירוי והצללה של בריכות שחייה פרטיות.

סוגי סוככים נפוצים 
בין יתר סוגי הסוככים הנפוצים ביותר בישראל תמצאו את סוגי הסוככים הבאים:
  1. מרקיזות- סוככים מתקפלים המגיעים בצורת רבע עיגול. סוככים אלו מיועדים בעיקר למרפסות שמש וזאת בשל עמידותן וצורתן המעוגלת המאפשרת פתיחה וסגירה נוחה וקלה בהתאם לצורך.
  2. סוככי זרוע- סוככים אלו מיוצרים משלד אלומיניום מובנה, כאשר שלדת הסוכך מקובעת לקיר התומך אליו מחבורות גם יריעות הבד. סוככים אלו מיועדים למגוון רחב של צרכי קירוי והצללה והם מותאמים לכל מידת שטח.
  3. סוכך מתקפל- סוכן פונקציונאלי המיוצר כיום גם באמצעות מנגנון הפעלה חשמלי. סוכך זה מיוצר מחומרי גלם שונים והוא מאפשר לכם פתיחה וסגירה של הסוכך בהתאם לצורך.
  4. סוכך קבוע- סוכך המיועד ממתכת, אלומיניום או ברזל בשילוב יריעות בד. סוכך זה הינו סוכך מקובע אותו לא ניתן לפתוח או לסגור.
סככות לבריכה הפרטית 
הצבתה של סככה מעל לבריכת השחייה הפרטית המוצבת בחצר ביתכם, הינה חיונית ואף הכרחית, וזאת בשל ההשפעה הבריאותית שיש לקרני השמש עול עור גופינו. בנוסף, סככות קירוי והצללה מעל בריכת השחייה הפרטית, מאפשרות לכם ליהנות ממי בריכה נעימים וקרירים לאורך זמן.

התקנת סוככים וגגונים לבריכת השחייה, הינה פעולה מקצועית המתאפשרת באמצעות מגוון רחב של חומרי גלם ותכנון עיצובי הלוקח בחשבון לא רק את צרכי הקירוי וההצללה אלא גם את צרכי העיצוב והמראה הדקורטיבי של הסוכך או הגגון מעל שטח הבריכה.

הסוככים והגגונים המיועדים לבריכות שחייה פרטיות, הן לרוב סוככים וגגונים המשלבים בתוכם מנגנונים חשמליים המאפשרים פתיחה או סגירה של שטח הקירוי וההצללה, דבר המאפשר לכם לשלוט בשטח הקירוי וההצללה בכל רגע נתון.

כמו כן, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים, איכותי ודקורטיבי של גגונים וסוככים מקובעים הבנויים מאלומיניום דמוי עץ. חומר גלם זה נחשב לאחד מחומרי הגלם העמידים ביותר בפני פגעי מזג האוויר, לרבות, פגעי חלודה וקורוזיה. כמו כן, חומר האלומיניום, בניגוד לסככות עץ או ברזל, איננו דורש מכם פעולות תחזוק משמעותיות, ומעבר לניקוי הסוכך במטלית לחה (במידת הצורך), לא תדרשו לביצוע עבודות תחזוקה שוטפות המאפיינות את פרגולות העץ או גגוני העץ.