בריכות בהתאמה אישית
דף הבית >> התאמה אישית
הפיברגלס הינו חומר שמאפשר התאמה מושלמת לכל צורה ומידה עד לגודל של 4x10 מטר. זו הבריכה הפרטית שלך ושל המשפחה וניתן לבחור את הגודל והצורה המועדפים עליכם בהתאמה לגודל ומבנה החצר ולאופי ועיצוב הבית: מלבן, קווים ישרים, קו חופשי...

בריכות בהתאמה אישית
חברת MasterPools מאפשרת לך לתכנן בריכה המותאמת
בדיוק לדרישות ולחלומות שלך.

 TAILOR MADE 
 
בניית בריכת השחייה בדיוק כפי שדמיינת אותה אצלך בחצר

ניתן להתאים אישית בריכה לבית על ידי ביקור בחברתנו, Master Pools.
התאמה אישית של הבריכה כוללת ניואנסים שונים בתחום עיצוב הבריכה, חומרי הייצור שלה, התקנתה, והתאמתה לתוואי הקרקע שלכם, כמובן.

התאמת הבריכה לתוואי הקרקע
לא בכל אזור מגורים הקרקע היא זהה. לכל אחת יש תכונות אחרות. יש קרקע סחף, ויש קרקע טרשים. יש קרקע חול ים ויש קרקע של הרים. כל קרקע מכילה נתונים שונים לחלוטין וזה דורש היערכות שונה עם חומרי הייצור של הבריכה. כך, למשל בקרקע שהיא סחף לא ניתן לצקת כמו שצריך כמו למשל בקרקע נוקשה. מעבר לכך, ישנן קרקעות בהן יש פלישה של עצים וצמחים מטפסים ועל החברה לדעת להיערך גם לזה ולספק בריכה שתהיה עמידה מפני המפגעים.

התאמת שטח הבריכה לשטח הבית
בחברה נמצאים עובדים מומחים אשר ידעו לבצע את ההתאמה ולספק לכם בריכה בגודל המבוקש כך שיהיה מקום גם לתשתיות וגם לגוף הבריכה. מקום לתשתיות חשוב וחיוני לשם התקנת חדר משאבות וסינון, המהווה חדר בקרה לבריכה. כמובן שצריך לקחת בחשבון גם פנסי תאורה בקרבת הבריכה, דקים אן משטח בטון בקרבתה ופתרונות הצללה קרובים אליה.

התאמת פתרונות תאורה לבריכה
בחברה יתאימו עבורכם פתרונות תאורה ברמת בוטיק הן בתוך הבריכה והן מחוצה לה. יתאימו תאורות בצורות וצבעים שונים בתוך הבריכה כך שייווצר מראה בריכה כפי שתכננתם. בנוסף, ניתן להתקין מזרקות בבריכה אשר יהיו מוארות ואף לחבר את מי הבריכה לגינה באמצעות מפלי מים בזרימה אטרקטיבית ודקורטיבית שתתאים הן לתוואי החצר והן לתוואי הבריכה.

תוספות בתוך הבריכה
ניתן להתקין תעלות גלישה לבריכה לשיפור איכות המים. כמו כן, ניתן להתאים משטחי פסיפס מוזאיקה. כפי שציפינו את החלק החיצוני בבטון או בדק לבחירתכם, ניתן לצפות את החלק הפנימי של הבריכה בתוספות שונות לפי בחירתכם. ניתן לייצר אבנים כחולות, תכלת, לבן או כל הצבעים לסירוגין.

עובדים על פי תקנות התכנון והבנייה התשס"ח 2008
החברה עובדת על פי תקנות הבנייה התשס"ח 2008 על כל עדכוניו ושדרוגיו על פי חוק. 

 
בריכת שחיה על גג בניין

צור קשר