קטלוג חימום בריכות שחיה - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
דף הבית >> ציוד לבריכה >> חימום בריכות שחייה
חימום בריכות שחיה
איזה כיף לקפוץ לבריכה כשהמים בדיוק בטמפרטורה המתאימה.
 
מוכרת לכם הסיטואציה שאתם רק מכניסים את הרגליים לבריכה ומיד הפה פולט את המילים: "ברררר.... איזה קור"? ובכן, לא בבריכה שלכם. בודאי שלא אם התקנתם את אחד משלושת אמצעי החימום לבריכה הביתית:
 
1. משאבת חימום לבריכה – שילוב מצויין של משאבה לבריכה בתוספת גוף חימום שמחזיר אל הבריכה את המים הנקיים גם חמימים בדיוק כמו שאתם אוהבים. אנחנו מספקים רק משאבות חימום בריכה ביתית איכותיות (תוצרת אירופה וארצות הברית) המצטיינות בפעולה שקטה, אמינות לאורך שנים וחיסכון מקסימאלי בחשמל.
 
2. חימום סולארי לבריכה – בדיוק כמו דוד המים החמים בבית כך גם מערכת סולארית לחימום בריכה ביתית המושתתת על עיקרון ניצול אנרגיית השמש ע"י קולטנים למטרת חימום מי הבריכה. זהו הפתרון היעיל, הידידותי לסביבה והחסכוני ביותר בהוצאות חשמל לחימום הבריכה. 
 
3. גוף חימום לבריכה – זהו גוף חימום עשוי מתכת טיטניום שמחמם את מי הבריכה תוך מגע ישיר, כלומר מוכנס לתוך מי הבריכה. מותאם במיוחד לבריכות עד נפח של 100 קוב מים מאחר וצריכת האנרגיה החשמלית שלו גבוהה יחסית לחימום הבריכה באמצעות משאבת חום או חימום סולארי.
 
חימום בריכות שחיה קחו עצה של מומחים
  
בעצם שתי עצות. בראשונה, אל תוותרו על חימום בריכת השחיה. כך תאריכו את עונת הרחצה הפרטית שלכם, שכן, בעונות המעבר בהן עדיין (או כבר) קריר, הבריכה שלכם חמימה ומזמינה לרחצה. עצה שניה – אל תחליטו על סוג אביזר החימום לבריכה – משאבת חימום, מתקן סולארי או גוף חימום – לפני שהתקשרתם אלינו לקבל ייעוץ והכוונה בדבר אמצעי החימום שמתאים במיוחד לבריכה שלכם. על הבחירה משפיעים גורמים רבים כמו עומק הבריכה, גודלה, צורתה, סוג הבריכה החומר ממנו היא עשויה ועוד משתנים רבים. עצה של מומחים יכולה לחסוך הרבה כסף וטרחה.​

צור קשר