קטלוג מזרקות לבריכה - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
דף הבית >> ציוד לבריכה >> מזרקות לבריכה
מזרקות לבריכה
האמצעי הקלאסי להעצים את הנאת החושים מהבריכה הביתית. ולמה רק מזרקות? יש גם מפלי מים.
 
אין כמו הצליל המיוחד הזה של מים זורמים, מפכפכים, נופלים. לצליל ולתנועת המים כוח משיכה מיוחד – הם מרגיעים, הוא מרתקים את העיניים ומוסיפים אלמנט מרכזי בעיצוב הבריכה והחצר כולה. מבחר המזרקות לבריכה הביתית ומפלי המים שעומד לבחירתכם הוא עצום ומגוון ונותן מענה מושלם בהתאמת המזרקה למאפיינים העיצוביים של הבית, של הגינה ושל הבריכה.
 
1. מזרקות מים קלאסיות – מזרקות לבריכה בצורת פסלים או אלמנטים עיצוביים סביבתיים בסגנון רומי/יווני. משתלב היטב לבתים בנויים בסגנון ספרדי ים תיכוני.
 
2. מזרקות נירוסטה – המייצגות הנאמנות של העידן העיצובי החדש, הנקי, בעל הקו החלק והיוקרתי. מגוון הדגמים מציע גם מזרקות לבריכת נוי או לבריכה הביתית ומבחר דגמי מפלי מים שמוסיפים את האפקט המיוחד של מסך מים.
 
3. מזרקות ג'ט – מגוון של מזרקות לבריכה עשויות פלסטיק או מתכת להזרקת מים מתוך הבריכה כלפי מעלה (בקו ישר או בתנועה סיבובית) ומשפת הבריכה לתוכה. ייחודן בצורות 'זרועות' ותנועת המים שהם מייצרים.
 
השילוב הנפלא של מזרקות מים ותאורה לבריכה

כבר עסקנו באחד התכנים בנושא התאורה לבריכה, ואיך אפשר שלא לחזור אליו, רק הפעם, בשילוב מזרקות המים לבריכה או מפלי מים. הצירוף הכל כך מיוחד של תנועת המים עם תאורה נכונה, בצבעים המתאימים רק הופכים את אלמנט הבריכה, העיצוב והנוי בגינה למיוחד יותר, מרשים יותר ובעל כוח משיכה חזק ביותר. כשכתבנו בכותרת התוכן "האמצעי הקלאסי להעצים את הנאת החושים מהבריכה הביתית..." בדיוק לזה התכוונו – שילוב של מים ותאורה כמעצים החווייה וההנאה שלכם מבריכת השחיה ביתית.  

צור קשר