קטלוג ציוד ניקוי לבריכות שחיה - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
דף הבית >> ציוד לבריכה >> ציוד ניקוי לבריכה
ציוד ניקוי לבריכה
למי שרוצה לנקות את הבריכה במינימום זמן וטרחה.
 
בדיוק כמו את הבית, כך גם את בריכת השחייה בחצר צריך לנקות. אל חשש, זה לא הולך להיות קשה או תובעני בזמן, כי עם הציוד המתאים זו מלאכה קלה ומהירה לביצוע. כחלק מהשירות שניתן ללקוחותינו (ולכל מי שצריך) אנחנו משווקים גם קשת רחבה ביותר של אביזרים וציוד ניקוי לבריכה. הנה כמה דוגמאות:
 
• סקימרים – אלה הם אותם קולטנים שאוספים את מי הבריכה העיליים ואשר בהם צפים אלמנטים שיש לנקות ולסנן כמו עלים, שומנים ומוצקים אחרים.
 
•  מטאטא יניקה – סוגי מטאטא מים, כל אחד מותאם לסוג ציפוי הבריכה: פיברגלס, קרמיקה, אקריל ועוד. מיועד לאיסוף ויניקת לכלוך המצטבר או שוקע לתחתית הבריכה. כולל מוט טלסקופי לעבודה נוחה ויעילה.
 
• מלחים – חומרי ניקוי וחיטוי הבריכה כמו מלחים וכלורינטורים. במקום ההוצאה הכבדה ובזבוז הנוראי שכרוך בהחלפת מי הבריכה, חומרי החיטוי האיכותיים עושים את העבודה בשבילכם - מחדשים, מחטאים מפני חיידקים ומרעננים את המים.
 
• מסננים – קיימים כמה סוגי מסננים – מסנני נייר, מסנני חול – כל אחד מותאם לסוג וגודל הבריכה. תפקידם הוא סינון מוצקים ומשקעים ובשורה התחתונה – בריכה עם מים צלולים ונקיים.
  
• רובוט – אותו מכשיר שמסתובב בקרקעית/רצפת הבריכה ועושה את עבודת הקירצוף, הסרת מוצקים, איסוף ונקיון במקומכם ובשבילכם.
 
זו כמובן היתה רשימה חלקית בלבד, את מבחר הציוד לניקוי בריכה, ניתן לראות כאן בהמשך.
 
הבריכה הביתית שלכם נועדה להנאה, לבילוי ולכיופים, ולכן, כדי להקל עליכם את תחזוקתה השוטפת וכדי לודא שתמיד המים יהיו כאלה ש"בא לך לקפוץ אליהם", אנחנו מקפידים על אספקת ציוד ניקוי לבריכה איכותי, אמין, מיצרנים מובילים וידועים בעולם תחזוקת בריכות השחיה כיצרנים מובילים.

צור קשר