שיקום, ציפוי, ושיפוץ בריכות שחיה - א.נ הנדסת פיברגלס בע"מ
דף הבית >> בריכות שחייה >> ציפוי / שיקום בריכות
ציפוי ושיקום בריכות
במשך עשרות שנים בריכות שחיה נבנו בגימור ויניל, מוזאיקה וטיח. הלל וגרמו לכתמים, התכווצויות, סדקים, כתמי משחת שיזוף, הלבנה מכימיקלים וקמטים שנובעים מניהול לא נכון של החומציות בבריכה (ה PH). במקום זאת, עדיף לעבור לבריכות עם קרמיקה ופסיפס ככותרת עליונה, וחומרים כמו טיח, וצבע בשאר הבריכה. בשיטה זו גם ניתן לבחור במגוון רחב של צבעים. AQUABRIGHT הוא ציפוי פלסטיק תרמי אשר נמצא בבריכה באופן פניאומטי. מדובר באבקה שמתחממת כשהיא נמצאת על הבריכה ומתייבשת באופן מידי.

10 שנים אחריות על AQUABRIGHT

AQUABRIGHT נותנים 10 שנים אחריות כנגד דהיית צבע, כתמים, וסדקים. 8 הצבעים הפופולריים ביותר ניתנים לבחירה להתקנה על הבריכה שלכם בשיטת AQUABRIGHT. ניתן לבחור במספר גימורים ולמפות אותם ברחבי הבריכה.

תוספים לבריכה עם AQUABRIGHT
ניתן להוסיף תעלות גלישה, ציפוי והחלקה לדרכי הגישה, וכן לייטמוטיבים נוספים בענף תאורת הבריכה, ובכל ענף עיצובי אחר לרבות הדיפון שמסביב לבריכה.

מדוע לבחור ב AQUABRIGHT
עמיד יותר מיתר חומרי הייצור, אינו חשוף כמעט לסדקים או מפגעים מכל סוג, ועל כן – זהו ציפוי בוטיק עבור כל בריכה. ההליך השיקומי עבור בריכה כזו בכלל לא יילקח בחשבון, וגם אם כן – אולי בעוד 10 שנים שתפוג האחריות וגם זה – בספק.

לקוחות רבים הבינו את הפוטנציאל שבאקווברייט
כאשר גם הם רואים שהבריכה נשמרת כחדשה, לא דוהה בצבע שלה, ולא חושפת אותם לסדקים וקימוטים – גם הם מבינים שמשהו השתנה בבריכה, וזה לא עוד ציפוי שבאים "למכור" ללקוח. לכן, מומלץ לצפות באקווברייט כל בריכה על מנת להנחיל לה תוצאת עמידות מרחיקת לכת אשר תשביע רצון כל אחד.

ניתן להזמין עבור כל סוגי הבריכות
מפיברגלס ועד בטון, ניתן לדפן בציפוי אקווברייט כל סוג של בריכה. הדבר משתלם בסופו של דבר לכל לקוח אשר ייווכח בעצמו שהוא יכול להעמיד בריכה ללא מפגעים, ללא סדקים, וללא כל תקלה אחרת שמתרחשת על הרצפה או הקירות, כולל לא דהיית צבע. כך, הלקוחות יכולים לחוש שהבריכה נשמרת לזמן רב כפי שהם ציפו מלכתחילה בזכות חומר הפלא AQUABRIGHT.

צור קשר

צוות בניית בריכה בפעולה