ציוד לבריכה ואביזרים לבריכות שחייה במחיר הטוב בארץ – מאסטר פולס
דף הבית >> ציוד לבריכה

                                      ציוד ואביזרים לבריכות שחייה

בנייה של בריכת שחייה פרטית בחצר או בגינה היא רק הצעד הראשון בדרך להנאה מבריכה שאין לאף אחד צמוד לבית. חשוב מאד לדעת שיש לא מעט אביזרי ציוד לבריכה שחשוב מאד להצטייד בהם מבעוד מועד על מנת שאפשר יהיה לשמור על בריכה במצב טוב וראוי וכמובן לדאוג שהבריכה תחזיק מעמד למשך כמה שיותר זמן. בין האביזרים יש כאלה שתפקידם לשמור על איכות המים, על ניקיון הבריכה ועל שמירה הבטיחות בסביבתה. ישנם אביזרים שיכולים להיות בשימוש שוטף ושגרתי (כמו רובוט לבריכה) ויש כאלה שעושים בהם שימוש רק מדי פעם או בכלל לא (כמו מדרך רגל - מדרגות כניסה לבריכה).
אילו אביזרים לבריכה חשוב שיהיו בהישג יד?
  • משאבה לבריכה - למשאבה יש כמה שימושים, כמו מחזור המים והעברתם דרך מסנני הניקוי או שהיא ממוקמת בסמוך לבריכה על מנת לחמם את המים.
  • כיסוי לבריכה הוא אביזר ששומר על מי הבריכה מחול, עלים ולכלוך שעלולים להתעופף ולהיכנס פנימה, או שהוא דואג שאף אחד לא ייכנס לבריכה בעת שאין היא בשימוש.
  • מדרך רגל - אלה המדרגות הממוקמות בכניסה לבריכה ומאפשרות גם כניסה הדרגתית של הגוף וגם קרקע יציבה המותאמת לגובהם של ילדים צעירים ונמוכים יותר.
  • לוח חשמל - במידה ומדובר בבריכה גדולה שדרושים בה אביזרים חשמליים - חשוב שיהיה לה לוח חשמל נפרד משל עצמה.
  • מקלחונים מסייעים למתרחצים להיכנס אל מי הבריכה כשגופם נקי ולא דבוקים לו חלקיקי חול, אבק או עלים.
  • פילטר הוא נחשב לחשוב מאד מבין אביזרי ציוד לבריכה, כיוון שהוא זה שעוצר לכלוכים שונים מלהיכנס אל תוך המים וכך נשמרת דרגת הניקיון.
  • מטאטא יניקה מזכיר בפעולתו את הפעולות שמבצע שואב האבק על שטיחים וניתן בעזרתו לשאוב חלקי לכלוך ששקעו עד לקרקעית הבריכה.

אילו עוד אביזרים לבריכה שכדאי לשקול לרכוש עבור הבריכה?

גדר לבריכה נחשבת גם היא לאביזר בטיחות והיא מתאימה מאד עבור בית שיש בו ילדים קטנים. תאורה לבריכה נחשבת כמותרות, שכן אין בה צורך אך היא יכולה לשנות באופן מהותי ומיוחד את האווירה שמשרה הבריכה בגינה. מכשירי מלח להכלרה מתאימים לשימוש בבריכה גדולה במיוחד ומומלץ להתייעץ בטרם עושים בהם שימוש. את האביזרים האלה ורבים אחרים ניתן להשיג דרך חברת מאסטר פולס – החברה המובילה בישראל בבניית בריכות שחייה פרטיות. החברה בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום, מציעה לוח זמנים קצר להקמת הבריכה והתאמה מושלמת של האביזרים הדרושים לשם תחזוקה נאותה.
 

אתם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה.