בריכות שחייה MASTER POOLS - רצפה צפה לבריכת שחייה

רצפה צפה לבריכת שחייה

לאורך שנים ארוכות, בעלי הבריכות נאלצו להתמודד עם הצורך לסגור את הבריכה מדי ערב, על כל הקשיים והבעיות הכרוכים בכך. בין השאר, מדובר בעבודה מורכבת כאשר הכיסוי הוא ידני. כמו כן, לא תמיד הליך זה היה עובר בצורה חלקה, וכאשר גורמים מזיקים כלשהם חדרו לבריכה, היה צורך בהחלפה של המים ובחיטוי שלהם מחדש. בנוסף, בריכות עמוקות תמיד היוו חשש עבור ילדים או אנשים שעדיין לא למדו לשחות במים עמוקים. פתרונות כמו רצפה צפה מאפשרים להקל את ההתמודדות עם נושאים חשובים וחיוניים אלה.

הגאונות של רצפה צפה

רצפה צפה מאפשרת להימנע מכל הבעייתיות הזאת באמצעות שילוב של פתרון טכנולוגי מתקדם בהתנהלות היומיומית בבריכה. מדובר בפתרון שבו חלק מהרצפה מהווה משטח שעולה למעלה וסוגר את המים הרמטית לשעות הלילה או לימים בהם הבריכה אינה פעילה. בנוסף, ניתן להציף את הרצפה כך שתגיע לאמצע עומק הבריכה או לכל גובה אחר בהתאם לדרישות הספציפיות בכל יום ושל כל בריכה.

האלמנט הבטיחותי של רצפה צפה

למרות החשיבות של כיסוי הבריכה, אין ספק שנושא הביטחון מהווה עניין הרבה יותר קריטי עבור בריכות רבות. הרצפה הצפה מאפשרת ליצור פתרונות בטיחותיים עבור מבקרים מסוגים שונים. כך, אין צורך ביצירת בריכה נוספת לילדים המאופיינת במים רדודים יותר בעומק של לא יותר ממטר או מטר וחצי. הרצפה הצפה עשויה לעלות לכל גובה הדרוש לבעל הבריכה, וליצור בריכות בעומקים משתנים בהתאם לצורך.

היתרונות העיצוביים של רצפות צפות

מלבד היתרון ההיגייני והבטיחותי של הרצפות הנעות, אין ספק שגם נושא האסתטיקה חשוב ביותר, בעיקר כיום, כאשר הדרישות מן הפן הוויזואלי כל כך גבוהות. פנייה לחברות חדשניות ומתקדמות בתחום זה מאפשרת לקבל את הפתרונות האסתטיים האיכותיים והמרשימים ביותר, ולעשות זאת בקלות, במהירות ובתודעת שירות גבוהה. רצפות צפות הופכות אט-אט לגורם קבוע ואף הכרחי בבריכות שונות בכל רחבי הארץ – ציבוריות, פרטיות ובבתי מלון. באמצעות הקפדה על שילוב הפתרונות המתקדמים בבריכה שלכם, תוכלו תמיד להיות עדכניים ולהעניק לעצמכם, ללקוחותיכם או לאורחים שלכם את החוויה המושלמת – בטיחותית, נוחה ואסתטית.