אודות מאסטרפולס – תכנון ובניית בריכות פיברגלס ביתיות ומתועשות
דף הבית >> אודות
חברת מאסטר פולס מייצרת, משווקת ומייעצת בתחום בריכות השחייה מפיברגלס מעל 30 שנה. בחברה רואים את טובת הלקוח ומתאימים לכל דורש את הבריכה המתאימה לו, לדרישות שלו, לציפיות שלו ונתוני השטח של הגינה היכן שעתידה להיבנות הבריכה. בחברה ממליצים על בריכות מפיברגלס ולכן מתמחים אך ורק בבניית בריכות מסוג זה. מכיוון שיש הרבה מה לדעת ולהבין בתחום זה על מנת לבחור את הבחירה הנכונה - מציעים בחברה ללקוחות ולמתעניינים ייצור בהתאמה אישית, ליווי לאורך כל תהליך ההתאמה והבנייה והתחייבות לעמידות ויציבות של הבריכה לאורך שנים.

לפרטים נוספים התקשרו:


 


 

למה דווקא בריכות שחייה מפיברגלס?

הרבה אנשים כלל לא מודעים ליתרונות הרבים של הפיברגלס, אם כחומר גלם כללי ובעיקר בתחום של ייצור בריכות שחייה. ראשית חשוב לדעת שהפיברגלס זול יותר מבטון, למשל, מה שהופך גם את הייצור וההתאמה של בריכות פיברגלס לתהליך זול וזמין יותר מאשר בריכות בטון לגינה. לא הרבה אנשים מודעים לכך שהמחיר הכולל בשימוש בפיברגלס יעלה להם כמחצית מהמחיר שיעלה לו ייעשה שימוש בבטון. בנוסף לכך, הייצור, הכנת השטח וההתקנה כאשר בוחרים בפיברגלס יהיו מהירים יותר ותוך פרק זמן של שבוע יכולה הבריכה להיות מוכנה לשימוש! בניית בריכות מבטון אורכת לפחות חודשיים.
מי שמעוניין בבריכה העשויה Intex עלול להתאכזב מהעובדה שמדובר בחומר גלם שלא מחזיק מעמד במשך זמן רב, בניגוד לפיברגלס שיכול להישאר עמיד גם בשימוש תכוף פי שלושה מהזמן שיחזיק מעמד האינטקס. אלה הסיבות אשר בגינן החליטה חברת מאסטר פולס לייצר בריכות העשויות מחומר זה וזו גם הסיבה שהיא נותנת אחריות מלאה ללקוחות שלה, מתוך אמונה שלמה במוצר עצמו, בחומר שממנו הוא עשוי ובתכונות שלו המשרתות נאמנה לקוחות רבים במשך לא מעט שנים.

מה חשוב לדעת על הקמת בריכה ביתית?

תוך כדי תהליך הבנייה, הייצור וההתקנה ניתן לקבל המלצות מהמומחים בתחום בנוגע לרכישת אביזרים וציוד לבריכות שחייה. ברוב המקרים, כאשר מחליטים על צעד זה עושים זאת על מנת להתקין בריכה לילדים, שכן הם אלה במשפחה בדרך כלל שהכי נהנים להשתכשך במים ולבטח הם גם ישמחו מאד לקחת חלק בטיפול ובתחזוקה השוטפת של הבריכה. יחד עם זאת חשוב  מאד להצטייד בכל אביזרי הציוד המתאים והדרוש לשמירה על תקינות הבריכה, כמו גם על שלומם של הילדים ושאר בני המשפחה.
הבריכות המותקנות בחצר הבית הן בריכות בהתאמה אישית, בעיקר אם הן אכן עשויות מפיברגלס. מכיוון שלכל לקוח תהיינה הדרישות שלו - הרי שלא כל בריכה תתאים לכל אחד ובטח שלא לכל גינה. ישנן גינות גדולות או קטנות, בעלות עומק רב של קרקע או בתים בעלי שטח פתוח רחב ידיים הצמוד להם ובו מתאימה בריכה גדולה במיוחד, יוקרתית ומפוארת. הבחירה, ההתקנה והייצור מבוצעים בהתאמה אישית ותוך ליווי ושיתוף פעולה מלאים עם הלקוח. נשמח להתאים עבורכם את בריכת החלומות שלכם!

היכן כדאי להתקין בריכה?

בתים פרטיים, צימרים, מועדוני ספורט - בכל אלה אפשר יהיה להזמין בריכה ומי שפוקד את המקום ייהנה ממנה מאד. כיום ניתן להזמין שירות של שיקום בריכות, כלומר שיפוץ בריכה קיימת ושיפור המראה או התנאים שלה על מנת שתהיה טובה ונוחה יותר לשימוש, ניתן לבצע ציפוי בריכות (נקרא גם חיפוי) על ידי אבני פסיפס צבעוניות על מנת לשדרג את המראה ולהתאים אותו לעיצוב של האזור שבו ממוקמת הבריכה וכמובן שחשוב לרכוש משאבה לבריכה ולמקם אותה באזור נסתר שבו היא לא תפריע, לא תסכן את העוברים והשבים ולא תיראה כנטע זר בלב אזור הבריכה המעוצב.
כאשר התהליך מבוצע תוך חשיבה, התאמה מלאה והתייחסות לכל הפרטים הקטנים - אין ספק שהבריכה תשמש את בעליה החדשים במשך זמן רב והם ייהנו ממנה מאד!

לייעוץ, הכוונה וכל פרט נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!


אודות מאסטר פולס - בניית בריכות שחייה מפיברגלס ומכירת ציוד לבריכות 

רק כחול לבן