בריכה בגינה הוא השינוי שאת/ה צריכ/ה לגינה שלך | Masterpools

איך בריכה יכולה להפוך את הגינה שלך לחלומית?

יותר ויותר אנשים כיום מקדישים את המחשבה והכסף הדרושים עבור עיצוב גינה עם בריכת שחייה. מדובר בבתים פרטיים יוקרתיים ובעלי שטח גדול ועומדות בפניהם אפשרויות רבות עבור התקנת בריכה פרטית ושדרוג עצום הן של הבית והן של איכות החיים שלהם. ישנו תכנו מעמיק בטרם יוצאים לדרך עם פרויקט של הקמת הבריכה בחצר וחשוב מאד לשים לב למשתנים שונים בגינה על מנת שתתקבל הבריכה המתאימה ביותר לצרכיו של הלקוח.
אלה משתנים שצריכים להילקח בחשבון כאשר מעוניינים להתקין בריכת שחייה פרטית בחצר של הבית:
  • מידות הגינה - לפי מידות אלה אפשר יהיה לחשב ולתכנן את הגודל של בריכה, לרבות הצורה והמידות שלה.
  • עומק הקרקע - כאשר מעוניינים לחפור בקרקע ולהתקין בריכה בתוך הקרקע (כלומר - אין הבריכה תהיה מונחת על פני השטח) חשוב לדעת מה עומק הקרקע וכך להחליט מה יהיה עומקה של הבריכה. האם העומק יהיה אחיד או משתנה?
  • חומר הגלם - בריכת פיברגלס נחשבת לבריכה המתקדמת ביותר כיום. הפיברגלס מתמזג עם הקרקע, אינו מושפע משינויים או תזוזות של שכבות הקרקע התחתונות והוא עמיד במשך שנים רבות.
  • חשוב לשים לב שיש מספיק מקום סביב הבריכה על מנת למקם אביזרי בטיחות או חפצים שונים אשר יקלו על השהייה במים ושבעזרתם יהיה נוח יותר לעשות שימוש בבריכה על בסיס קבוע.

אילו דרכים נוספות ישנם כדי לשדרג את הגינה על ידי בריכה?

התקנה של בריכת שחייה בגינה יכולה לחולל פלאים בגינה הביתית. זו הזדמנות מצוינת להפוך את הגינה לפינת חמד מיוחדת, ייחודית ויוקרתית. אפשר לשלב איתה ריהוט גן מיוחד שלא רואים בכל מקום, אפשר וכדאי לשלב עיצוב מיוחד של שאר האזורים בגינה על ידי שתילת צמחים מיוחדים או הנחת סלעים וחלוקי נחל וגולת הכותרת - התקנת אמצעי תאורה צבעוניים שיספקו אווירה לא פחות ממדהימה בכל אזורי הגינה.
 
שילוב של כמה אלמנטים של עיצוב גינה פרטית ויוקרתית יכולים להפוך את הגינה ליוקרתית וחלומית והבריכה שבמרכז תספק רגעים רבים של זמן איכות, בילוי ופנאי לבני המשפחה ולכל מי שמתארח אצלם. אפשר יהיה אפילו לעשות שימוש בבריכה לצרכי ביצוע פעילות ספורטיבית מבלי להרחיק אל הבריכה העירונית או זו של שאר תושבי היישוב. הבריכה תהפוך חיש מהר למרכז השוקק והתוסס של כל בני המשפחה ותהווה מוקד משיכה לשהייה בצוותא.

סוגים שונים של בריכות שחייה

כיום ניתן וכדאי להתאים באופן אישי את הבריכה לגינה הספציפית ולצרכים של הלקוח. לא לכל אדם יש את אותן דרישות או רצונות מהבריכה ולכן חשובה מאד ההתאמה האישית. כאשר בתהליך מעורבים אנשי מקצוע הבקיאים בתחום של התקנת בריכות שחייה בבתי מגורים הם יוכלו - דרך העיניים המקצועיות שלהם - לתת את העצות, הטיפים וההמלצות הטובים ביותר - אלה שהכי יתאימו למצב המדובר. מכיוון שמדובר בתהליך ובקבלת החלטות לא פשוטות וחשוב שיהיה מלווה במקצוענים.

לאחר שמסתיים תהליך בניית הבריכה - אז תתקבל התחושה שהסבלנות והאיפוק היו שווים את ההמתנה והבריכה תתברר כהחלטה לא פחות ממעולה עבור כל בני המשפחה - ביחד או לחוד. הילדים ייהנו לקפוץ לבריכה כל אימת שיסיימו את שיעורי הבית ולבטח הבריכה תהפוך להיות אטרקציה בקרב חבריהם, המבוגרים יותר ייהנו לשחות על מנת לשמור על כושר גופני או להצטנן בערבי הקיץ הלחים ואפשר יהיה לקיים אירועים מצומצמים סביב הבריכה. אין ספק שתהיה זו החלטה טובה מאד עבור כולם.
 

אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה או בקשה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.