בריכות שחייה MASTER POOLS - למה בריכת פיברגלס היא הבחירה הנכונה עבורך?

אז למה דווקא בריכת פיברגלס?

בשנים האחרונות אין זה דבר חריג, לראות בריכות שחייה פרטיות בחצרות או בגינות של בתים פרטיים.
בעליהם של בתים אלה מבינים את הפוטנציאל של בריכת שחייה פרטית ויתרה מכך – מפנימים את השדרוג והתרומה של הבריכה לאיכות החיים.
מי שאוהב לשחות או אפילו רק לשכשך רגליים במים הצוננים בוודאי יעדיף לעשות זאת באופן פרטי בבריכה משלו על פני נסיעה אל בריכה ציבורית הומה ועמוסה.
אלה רק חלק מהיתרונות של בריכת שחייה פרטית.


נשאלת ההשאלה – איזו בריכה הכי מומלצת וכדאית להתקנה?

סוגים שונים של בריכות שחייה פרטיות

כיום, קיימים כמה וכמה סוגים של בריכות וכאשר מחליטים להתקין בריכה פרטית צריך להכיר את הסוגים השונים ולדעת מה ההבדלים ביניהם. כך אפשר יהיה לבחור בקלות רבה יותר, שכן התכונות והמאפיינים של הבריכה או של חומרי הגלם שמהם היא עשויה יתאימו לבית אחד ולא לאחר. מכיוון שהצרכים, הרצונות או הדרישות של כל משפחה שונים, שכן מדובר באנשים אחרים – כך לכל אחד ולכל גינה או בית תתאים בריכה אחרת.
 • בריכות העשויות מבטון – מדובר בבריכות נפוצות מאד אך חשוב לדעת על התכונות של הבטון, שכן כיום ידוע שכדאי להעדיף חומרי גלם אחרים. בריכות מבטון מתאימות להתקנה בתוך הקרקע החפורה פרק זמן ארוך – אין התאמה מוחלטת בין הבריכה לבין תוואי הקרקע, מה שעלול להשפיע גם על הבריכה עצמה.
   
 • בריכות אינטקס – כולם מכירים את הבריכות הנפוצות העשויות מגומי ומגיעות במגוון רחב של צורות וגדלים. מה שאנשים רבים לא יודעים הוא שהגומי נוטה להיקרע או להימתח בקלות – מה שיפגע פגיעה אנושה בבריכה ואף עלול להוציא אותה מכלל שימוש. בריכות אינטקס פחות מתאימות לבורות בקרקע אלא להעמדה על גבי הקרקע.

מדוע כדאי להעדיף בריכות שחייה מפיברגלס?

הפיברגלס הוא החומר המתאים ביותר כיום לבניית בריכות שחייה ולא בכדי. יש לו יתרונות רבים וחוויית השחייה שהוא מספק מצוינת עבור בריכות מצורות, גדלים או עומקים שונים. להלן היתרונות של הפיברגלס על פני חומרי גלם אחרים:
 • הפיברגלס מתאים את עצמו באופן מושלם לצורת הקרקע, גם אם קיימות תזוזות או שמתרחשים שינויים בתצורת הקרקע עם הזמן. 
   
 • את בריכות הפיברגלס ניתן להעביר ממקום למקום ואין הן חייבות להיות קבועות במקום אחד. המשמעות היא שניתן לקחת את הבריכה במידה ועוברים דירה או מחליטים לשנות את המיקום של הבריכה בחצר.
   
 • יציבות ועמידות – בריכת פיברגלס תהיה יציבה מאד, היא לא תזוז ואין שום סיכוי שייגרם לה נזק במידה ועושים בה את השימוש הסביר שלשמו היא נועדה. 
   
 • יופי ועיצוב – את בריכות הפיברגלס ניתן לעצב כך שתהיינה מתאימות לשאר האלמנטים העיצוביים בגינה או בחצר ואפילו לצפות אותן בפסיפס על מנת להוסיף נופך נוסף לעיצוב כולו.
   
 • ייצור הבריכה – בריכות הפיברגלס מצטיינות בתהליך ייצור מהיר יחסית ותוך תקופה של ימים ספורים אפשר לסיים את מלאכת הקמת הבריכה.
   
 • גודל – הפיברגלס מתאים לייצור בריכות קטנות או גדולות, בכל צורה הנדסית נדרשת ובעצם ניתן בעזרתו לעצב בריכת שחייה ביתית בהתאמה אישית.

בריכת שחייה – שדרוג הנכס ואיכות החיים

כאמור, בריכת שחייה משפרת לאין שיעור את החיים בבית ואת התחושה. אפשר לעשות בבריכה שימוש רב, הן כבילוי והנאה והן בתור אביזר המתאים לשחייה ספורטיבית לשם שמירה על כושר גופני וביצוע פעילות גופנית על בסיס קבוע.
כאשר הבריכה צמודה לבית קל יותר להתמיד בשחייה ויהיה זה כיף גדול להזמין חברים לאירועים סביב הבריכה.

חשוב מאד להצטייד באביזרים או חפצים נלווים שישלימו את חוויית השימוש בבריכה, כמו גם חפצים שונים הקשורים בשמירה על ניקיון הבריכה והמים שבה, שמירה על בטיחות ושלומם של אלה המתרחצים בה או לנוחות והקלה על הכניסה לבריכה והיציאה ממנה – סולם, כיסוי (עבור פרקי הזמן שאין הבריכה בשימוש), מדרך רגל, מאחז יד
או מעקה, מדף או מתלה עבור מגבות או בגדים יבשים או קערת מים לטבילת הרגליים טרם הכניסה לבריכה.

בריכת פיברגלס היא הבריכה המתאימה לטווח ארוך וכיום ניתן להחליט ולבצע את ההתקנה תוך פרקי זמן קצרים מאד. מדובר כאמור בבריכות איכותיות מאד ואין צורך לפנות לפתרונות אחרים כאשר הפיברגלס נחשב כיום לחומר הנפוץ והמתאים והוא זמין עבור כל לקוח.

אולי יעניין אותך גם:

רוצה לקרוא על היתרונות נוספים של בריכת פיברגלס? לחץ כאן